Table | Player | | Opponent |
5 | Erica Walter & Courtney Gage BVG (A4/Bayview Glen) 2nd | | Connor Kinley & Max Cornblum DRPK (A8/Deer Park) 1st |
6 | Ethan Wachtel & Ethan Watanabe BVG (A3/Bayview Glen) 1st | | Aayam Nakarmi & Karanvir Braich FLCR (A19/Fletcher's Creek) 2nd |
1 | Logan Haines & Shayan Behzadi BVG (A2/Bayview Glen) 1st | | Eshan Patel & Zenon Grygorcewicz JBEL (A20/James Bell) 2nd |
2 | Maggie Williamson & Maarib Haseeb BVG (A1/Bayview Glen) 1st | | Callista Liu & Tina Nguyen FLCR (A17/Fletcher's Creek) 2nd |
9 | Emily Deng & Ryan Freeman BVG (B1/Bayview Glen) 1st | | Surina & Luka Petrovic SWAN (B9/Swansea) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
5 | Connor Kinley & Max Cornblum DRPK (A8/Deer Park) 1st | | Erica Walter & Courtney Gage BVG (A4/Bayview Glen) 2nd |
5 | Danica Bortenstein & Fateh Ahmad DRPK (A5/Deer Park) 2nd | | Iqra & Yonael VALL (A28/The Valleys) 1st |
6 | Ewan MacLachlan & Aidan Fallah DRPK (A6/Deer Park) 1st | | Jennifer & Rusan VALL (A30/The Valleys) 2nd |
7 | Paolo Scoppio & Max Mercieca-Ballard DRPK (A7/Deer Park) 1st | | Jayden Scott-Douglas & Gurkirat Chahal FLCR (A16/Fletcher's Creek) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
4 | Josh Taras & Ethan Glickman DBHT (A10/Dublin Heights) 2nd | | George McFarlane & Alex MacMaster KKSA (A23/KKSA) 1st |
1 | Mekayla Truong & Daniel Romero DBHT (A9/Dublin Heights) 2nd | | Widy & Eeman VALL (A29/The Valleys) 1st |
3 | Peter Gianakos & Thomas Prodani DBHT (A11/Dublin Heights) 2nd | | Gurleen Jassal & Dilpreet Grewal FLCR (A15/Fletcher's Creek) 1st |
Table | Player | | Opponent |
2 | Brian Hodge & Chantry Daweg ELMB (A14/Elmbank) 1st | | Noah Enkin & Stefan Ilic SWAN (A25/Swansea) 2nd |
8 | Raahul Narayanan & Neelay Patel ELMB (A12/Elmbank) 2nd | | Curtis Heinzl & Vid Grujic SWAN (A26/Swansea) 1st |
7 | Varun Garg & Oscar Dang ELMB (A13/Elmbank) 1st | | Bronwyn Engell & Evelyn Medonia KKSA (A22/KKSA) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
Table | Player | | Opponent |
6 | Aayam Nakarmi & Karanvir Braich FLCR (A19/Fletcher's Creek) 2nd | | Ethan Wachtel & Ethan Watanabe BVG (A3/Bayview Glen) 1st |
2 | Callista Liu & Tina Nguyen FLCR (A17/Fletcher's Creek) 2nd | | Maggie Williamson & Maarib Haseeb BVG (A1/Bayview Glen) 1st |
3 | Gurleen Jassal & Dilpreet Grewal FLCR (A15/Fletcher's Creek) 1st | | Peter Gianakos & Thomas Prodani DBHT (A11/Dublin Heights) 2nd |
7 | Jayden Scott-Douglas & Gurkirat Chahal FLCR (A16/Fletcher's Creek) 2nd | | Paolo Scoppio & Max Mercieca-Ballard DRPK (A7/Deer Park) 1st |
4 | Riya Patel & Areeb Jamal FLCR (A18/Fletcher's Creek) 1st | | Astrid Chandler & Muzn/Tia KKSA (A24/KKSA) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
1 | Eshan Patel & Zenon Grygorcewicz JBEL (A20/James Bell) 2nd | | Logan Haines & Shayan Behzadi BVG (A2/Bayview Glen) 1st |
11 | Alison Brew & Aibhlin Janicki-Zeballos JBEL (B2/James Bell) 2nd | | Jodi & Genevieve PALM (B7/Palmerston) 1st |
11 | Daniel Smith & Evan Park JBEL (B4/James Bell) 1st | | Sophie & Ondine PALM (B8/Palmerston) 2nd |
10 | Sarah Molnarova & Beth McArthur JBEL (B3/James Bell) 1st | | Aleksandar Ilic & Alp Unsal SWAN (B10/Swansea) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
4 | Astrid Chandler & Muzn/Tia KKSA (A24/KKSA) 2nd | | Riya Patel & Areeb Jamal FLCR (A18/Fletcher's Creek) 1st |
3 | Brendan Heard & Langston Francis KKSA (A21/KKSA) 2nd | | Casey & Alex SWAN (A27/Swansea) 1st |
7 | Bronwyn Engell & Evelyn Medonia KKSA (A22/KKSA) 2nd | | Varun Garg & Oscar Dang ELMB (A13/Elmbank) 1st |
4 | George McFarlane & Alex MacMaster KKSA (A23/KKSA) 1st | | Josh Taras & Ethan Glickman DBHT (A10/Dublin Heights) 2nd |
10 | Eric Gunter & Caleb Bean KKSA (B5/KKSA) 2nd | | Eileen & Ammar VALL (B12/The Valleys) 1st |
Table | Player | | Opponent |
Table | Player | | Opponent |
11 | Jodi & Genevieve PALM (B7/Palmerston) 1st | | Alison Brew & Aibhlin Janicki-Zeballos JBEL (B2/James Bell) 2nd |
9 | Salvatore & Gil PALM (B6/Palmerston) 1st | | Tate & Sofia SWAN (B11/Swansea) 2nd |
11 | Sophie & Ondine PALM (B8/Palmerston) 2nd | | Daniel Smith & Evan Park JBEL (B4/James Bell) 1st |
12 | Stefano & Saeed PALM (C1/Palmerston) 1st | | Morgan & Evan SWAN (C4/Swansea) 2nd |
Table | Player | | Opponent |
3 | Casey & Alex SWAN (A27/Swansea) 1st | | Brendan Heard & Langston Francis KKSA (A21/KKSA) 2nd |
8 | Curtis Heinzl & Vid Grujic SWAN (A26/Swansea) 1st | | Raahul Narayanan & Neelay Patel ELMB (A12/Elmbank) 2nd |
2 | Noah Enkin & Stefan Ilic SWAN (A25/Swansea) 2nd | | Brian Hodge & Chantry Daweg ELMB (A14/Elmbank) 1st |
10 | Aleksandar Ilic & Alp Unsal SWAN (B10/Swansea) 2nd | | Sarah Molnarova & Beth McArthur JBEL (B3/James Bell) 1st |
9 | Surina & Luka Petrovic SWAN (B9/Swansea) 2nd | | Emily Deng & Ryan Freeman BVG (B1/Bayview Glen) 1st |
9 | Tate & Sofia SWAN (B11/Swansea) 2nd | | Salvatore & Gil PALM (B6/Palmerston) 1st |
12 | Amy Heinzl & Anjali SWAN (C2/Swansea) 1st | | Spencer Heard & Trevor Graham SWAN (C3/Swansea) 2nd |
12 | Morgan & Evan SWAN (C4/Swansea) 2nd | | Stefano & Saeed PALM (C1/Palmerston) 1st |
12 | Spencer Heard & Trevor Graham SWAN (C3/Swansea) 2nd | | Amy Heinzl & Anjali SWAN (C2/Swansea) 1st |